Navíc doporučení CDC, kdy nosit masku a jaký druh během ohniska COVID19.

Můj krásný partner na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih

Žít
00:00
08:21
07:15

Celý maratón začal v 6:15 ráno, takže jsem měl ridic časný probuzení. Ridic. Naštěstí jsme skórovali úžasné parkování vozidla a byla to krátká procházka k raketoplánům.

Před závodem, všechny úsměvy.

Rock N ‘Roll San Diego Full Marathon Myšlenky

Ohrady byly pěkně organizované a snadno se dostaly. Bylo tam hodně Porta Potties, ale existuje také mnoho lidí. Linky byly tedy dlouhé, ale to se dá očekávat. Všechno vypadalo dobře organizované z mého POV.

Kurz byl v pořádku. Prošli jsme malými Itáliemi a roztomilými oblastmi, ale na dálnici je stále pár kilometrů a je to šikmé, takže to tak trochu saje. Moje nohy byly unavené přicházející z BTR před 2 týdny a Laguna Hills v pondělí. Takže sklon bolí oblast mé IT kapely/kolena.

V míli 21 byl dlouhý kopec a zabilo mě to. Ano. Zabit. Vlastně píšu tento blogový příspěvek z nebe. Naštěstí je tu kalorie zdarma fro-yo, takže jsem na lepším místě. RIP Monican.

Šel jsem hodně z toho kopce ve 21 a opravdu jsem se cítil jako svinstvo o sobě. Dlouho jsem nechodil v závodě, takže to bylo porážky. Po závodě jsem o tom textoval Marathon Train Steve a on mi dal několik slov moudrosti. Steve za vítězství. Vždy.

Skinny běžec běžel se mnou většinu závodu, i když jsem jí řekl, aby se mě vzdala. Ona je velmi pěkná. Jsem um, jak to říkám? Hm, méně pěkné. Když jsem narazil na zeď, byl jsem trochu nepříjemný. ANO. Zasáhl jsem zeď. Je to už nějakou dobu, co jsem během závodu násilně zabil do cihlové zdi a dnes to byl ten den.

Poslední čas: 3:45:13

Nebyl to můj nejlepší den, co jsem hodně chodil, ale za tu dobu se nemůžu stydět. Takže to vezmu, co Everton FC Dres můžu …

Poučení Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres z této rasy:

1. Musím si dát více času na zotavení, pokud chci spustit silnou rasu. Dokážu běžet spoustu závodů, ale nemůžu jich hodně běžet rychle nebo silně, když jsou moje nohy unavené.

2. Stále musí pracovat na mé hydrataci. Dnes jsem byl velmi žízní.

3. Jízda na jih od OC do San Diega je šílená s provozem, ale miluji tuto oblast. Zvažoval bych, že se tam stěhuje. Nebo běžet více závodů v San Diegu jako výmluva, aby se vydal na jih

Po závodě jsem popadl nějaké čokoládové mléko, abych doplňoval. Miluji to.

Elvis to také miluje. všichni. Zajímalo by mě, jestli to spárují se smaženým sendvičem PB a banánů?

Po závodě jsem potkal čtenáře Sarah!

Ahoj mé další nové kamarády – Eric, Carolina, Katie a běh Joe neuvěřitelného veterináře, který běží se dvěma vlajkami v každém závodě! Neoficiálně jsem se setkal s Joe Laguna Hills Half a viděl jsem ho na tuně závodů. Teď jdeme zpět! Je neuvěřitelné, co se o někom dozvíte přes pár kilometrů. Běžel z CA na TX. PÁNI!

Mám štěstí, že tolik Peeps chce být mým frenem, i když dělám takové věci … nevím.

Po závodě jsme zamířili k jídlu. Skončili jsme ve Swami’s Café v Oceanside.

Objednáváte u pultu a přivedou vám jídlo.

Je to všechno vnější / terasové sezení.

Food Blogger BUSTED! chycen uprostřed fotografování SR.

Nabídka je úžasná! tuny lahodných a zdravých možností zvuku. Šel jsem s vegetariánskou omeletou, ovocem a podstatnou palačinku.

Pak jsem se na cestě domů uvolnil na zadním sedadle. Přinesl jsem několik prokompresních ponožek, abych pomohl s uzdravením.

Celkově: Měl jsem skvělý čas! Nikdy nevím, co mám očekávat v den závodu, a miluji, že jsem potkal nového přítele, strávil nějaké QT s několika starými kamarády a naučil se několik lekcí po cestě. Děkuji!

Teď to beru snadno. Snadné jako nedělní ráno.

OC Half Marathon výsledky a vrcholy top 13

Výsledky závodu OC Marathon a Half Marathon. Rekapitulace Orange County a nejlepší části běhu 13,1 mil. Slevy pro ostatní

Pokud byste se natáhli nebo pěnovou roli po běhu a OC Half Marathon Rekapitulace podcast 79

OC Half Marathon výsledky a rekapitulace. Tipy na den závodu a recenze kurzu. a pěna válcování vs. protahování – což je b

Rock N Roll San Diego Marathon Half Marathon & 5k Discount Code

Rock N Roll San Diego Marathon Half Marathon 5k Diskontní kód. Červen 2019 závodní kupónový kód. A čtu Mebovi nový boo

Rock N Roll San Diego Half Marathon 13 Zdůraznění ze závodu!

Rock n Roll San Diego Half Marathon výsledky a rekapitulace. Bayern Munich Dres Běh a zvýraznění ze závodu! VIP zážitek a

Znamejte maratón-big medvědí výsledky a rekapitulace

RECAP RACE RACE RACE RACE MARATHON BIG BERCE RACE RECAP a LIST 10 Top 10. Nejlepší míle Revel Big Bear a běhu s mým

Závodní slevy a kuponové kódy-RNR San Diego, Lexus Krátí, Revel Marathon a další!

Nové kolo závodních diskontních kódů pro nadcházející maraton, poloviční maraton, 10k a 5k závody. To zahrnuje RNR San di